30.11.2017:
Dobra współpraca z samorządami to podstawa sukcesu

ATF Polska

Polecamy Państwa uwadze wywiad z Agnieszką Fiuk – dyrektor zarządzającą w firmie ATF, który ukazał się na łamach Portalu Samorządowego

Sondaż przeprowadzony przez Centrum Badania Opinii Społecznej na początku września 2017 roku jednoznacznie pokazuje, że patriotyzm gospodarczy odgrywa coraz większą rolę w decyzjach konsumentów. Od pewnego czasu Polacy zaczęli przywiązywać większą wagę do kwestii, czy firma, która ich obsługuje, należy do polskich właścicieli, czy płaci podatki w Polsce, czy zatrudnia polskich pracowników. Dzisiaj klienci często są wręcz pewni wyższej jakości produktów i usług oferowanych przez polskie firmy.

ATF jest jednym z wielu polskich podmiotów gospodarczych, które z satysfakcją odnotowują tę pozytywną zmianę preferencji konsumenckich i nastawienia instytucji państwowych i samorządowych.

ATF należy do Związku Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami, a członek zarządu spółki, Arkadiusz Fiuk, zasiada w Radzie Programowej tej organizacji. Z kolei ZPGO jest członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, który od lat aktywnie działa na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce, nie unikając trudnych tematów.

– Aktywnie bierzemy udział w dyskusji o rozwoju naszej branży i wyzwaniach, które stoją przed Polską w zakresie gospodarki odpadami. Uczestniczymy w konferencjach, kongresach i debatach, rozmawiamy z urzędnikami, wsłuchujemy się w pomysły polityków – mówi Arkadiusz Fiuk – jesteśmy wszędzie tam, gdzie kształtowana jest przyszłość naszej branży, odwiedzając Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, Forum Ekonomiczne w Krynicy, czy Kongres 590 w Rzeszowie.

Całość czytaj >>>tutaj<<<