Historia

ATF_Sesja 171012_001

ATF sp. z o.o. sp.k. w branży zagospodarowania odpadów działa od 1997 roku, wcześniej pod nazwą PHU EKO FIUK sp.k.

Jesteśmy firmą rodzinną, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał, zatrudniającą obecnie ponad 150 pracowników. 20 lat działalności w branży gospodarki odpadami i ciągły rozwój pozwoliły nam zdobyć cenne doświadczenie. Klienci ATF mogą liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów. Niestrudzenie wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki skutecznie realizowanym inwestycjom z powodzeniem konkurujemy na lokalnych rynkach z oddziałami międzynarodowych koncernów.

Na początku 2017 roku nastąpiło przekształcenie formy prawnej spółki i rozpoczęliśmy zmiany organizacyjne podyktowane rozwojem przedsiębiorstwa. Uruchomiliśmy nowoczesną Regionalną Instalację Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK), a zmiana nazwy na ATF stała się impulsem do przeprowadzenia procesu rebrandingu i ponownego zdefiniowania marki.

Po umocnieniu pozycji na obszarze województwa zachodniopomorskiego, gdzie spółka obsługuje ponad trzydzieści samorządów, przychodzi czas na kluczowe inwestycje i dalszy, intensywny rozwój. ATF dysponując możliwościami organizacyjnymi, rozszerza obszar działalności. Wdrażane rozwiązania technologiczne i organizacyjne gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze podejście do biznesu oparte jest na długoterminowej strategii, dlatego optymalizując koszty, nie oszczędzamy na jakości.